Program și rezultate

Liga 1 - 2021-2022

Etapa 1
15 iulie
FC Botoșani Botoșani
0 - 0
FCSB FCSB
16 iulie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
2 - 0
Academica Clinceni Clinceni
16 iulie
CFR Cluj CFR
3 - 2
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
17 iulie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
1 - 0
CS Mioveni Mioveni
17 iulie
Universitatea Craiova Craiova
1 - 0
FC Argeș FC Argeș
18 iulie
UTA Arad UTA
0 - 0
Farul Constanța Farul
18 iulie
Rapid București Rapid
1 - 0
Chindia Târgoviște Târgoviște
19 iulie
Dinamo București Dinamo
3 - 2
FC Voluntari Voluntari
Etapa 2
23 iulie
FC Argeș FC Argeș
0 - 1
UTA Arad UTA
23 iulie
CS Mioveni Mioveni
0 - 2
Rapid București Rapid
24 iulie
FC Voluntari Voluntari
0 - 1
FC Botoșani Botoșani
24 iulie
Academica Clinceni Clinceni
1 - 2
CFR Cluj CFR
25 iulie
Farul Constanța Farul
2 - 0
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
25 iulie
FCSB FCSB
4 - 1
Universitatea Craiova Craiova
26 iulie
Chindia Târgoviște Târgoviște
1 - 1
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
26 iulie
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
1 - 0
Dinamo București Dinamo
Etapa 3
30 iulie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
2 - 2
FC Argeș FC Argeș
30 iulie
Rapid București Rapid
0 - 0
Farul Constanța Farul
31 iulie
FC Voluntari Voluntari
2 - 1
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
31 iulie
CFR Cluj CFR
1 - 0
Chindia Târgoviște Târgoviște
1 august
Universitatea Craiova Craiova
1 - 2
FC Botoșani Botoșani
1 august
UTA Arad UTA
1 - 1
FCSB FCSB
2 august
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
1 - 2
CS Mioveni Mioveni
2 august
Dinamo București Dinamo
3 - 1
Academica Clinceni Clinceni
Etapa 4
6 august
FC Botoșani Botoșani
2 - 1
UTA Arad UTA
6 august
CS Mioveni Mioveni
0 - 1
CFR Cluj CFR
7 august
Academica Clinceni Clinceni
1 - 2
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
7 august
FC Argeș FC Argeș
0 - 1
Rapid București Rapid
8 august
Universitatea Craiova Craiova
3 - 0
FC Voluntari Voluntari
8 august
FCSB FCSB
2 - 1
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
9 august
Farul Constanța Farul
1 - 0
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
9 august
Chindia Târgoviște Târgoviște
1 - 0
Dinamo București Dinamo
Etapa 5
13 august
FC Voluntari Voluntari
1 - 0
Academica Clinceni Clinceni
13 august
CFR Cluj CFR
1 - 0
Farul Constanța Farul
14 august
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
0 - 0
Chindia Târgoviște Târgoviște
14 august
UTA Arad UTA
1 - 0
Universitatea Craiova Craiova
15 august
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
0 - 2
FC Argeș FC Argeș
15 august
Rapid București Rapid
1 - 0
FCSB FCSB
16 august
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
0 - 1
FC Botoșani Botoșani
16 august
Dinamo București Dinamo
0 - 1
CS Mioveni Mioveni
Etapa 6
20 august
Chindia Târgoviște Târgoviște
2 - 2
Academica Clinceni Clinceni
20 august
Farul Constanța Farul
3 - 0
Dinamo București Dinamo
21 august
Universitatea Craiova Craiova
1 - 0
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
21 august
FC Argeș FC Argeș
0 - 1
CFR Cluj CFR
22 august
UTA Arad UTA
2 - 0
FC Voluntari Voluntari
22 august
FC Botoșani Botoșani
0 - 2
Rapid București Rapid
23 august
CS Mioveni Mioveni
1 - 0
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
23 august
FCSB FCSB
1 - 1
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
Etapa 7
27 august
FC Voluntari Voluntari
2 - 1
Chindia Târgoviște Târgoviște
27 august
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
1 - 1
Farul Constanța Farul
28 august
Dinamo București Dinamo
0 - 2
FC Argeș FC Argeș
28 august
Rapid București Rapid
1 - 2
Universitatea Craiova Craiova
29 august
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
1 - 1
FC Botoșani Botoșani
29 august
CFR Cluj CFR
4 - 1
FCSB FCSB
30 august
Academica Clinceni Clinceni
1 - 1
CS Mioveni Mioveni
30 august
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
0 - 1
UTA Arad UTA
Etapa 8
10 septembrie
CS Mioveni Mioveni
0 - 1
Chindia Târgoviște Târgoviște
10 septembrie
UTA Arad UTA
2 - 2
Rapid București Rapid
11 septembrie
FC Argeș FC Argeș
1 - 0
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
11 septembrie
FC Botoșani Botoșani
1 - 0
CFR Cluj CFR
12 septembrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
1 - 2
FC Voluntari Voluntari
12 septembrie
FCSB FCSB
6 - 0
Dinamo București Dinamo
13 septembrie
Farul Constanța Farul
5 - 0
Academica Clinceni Clinceni
13 septembrie
Universitatea Craiova Craiova
1 - 1
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
Etapa 9
17 septembrie
FC Voluntari Voluntari
4 - 0
CS Mioveni Mioveni
17 septembrie
Rapid București Rapid
1 - 2
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
18 septembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
2 - 0
Farul Constanța Farul
18 septembrie
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
0 - 1
FCSB FCSB
19 septembrie
Academica Clinceni Clinceni
0 - 1
FC Argeș FC Argeș
19 septembrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
0 - 0
UTA Arad UTA
19 septembrie
Dinamo București Dinamo
1 - 2
FC Botoșani Botoșani
20 septembrie
CFR Cluj CFR
1 - 0
Universitatea Craiova Craiova
Etapa 10
24 septembrie
Rapid București Rapid
0 - 1
FC Voluntari Voluntari
25 septembrie
FC Argeș FC Argeș
0 - 0
Chindia Târgoviște Târgoviște
25 septembrie
FCSB FCSB
3 - 2
Academica Clinceni Clinceni
26 septembrie
Farul Constanța Farul
2 - 1
CS Mioveni Mioveni
26 septembrie
FC Botoșani Botoșani
1 - 1
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
26 septembrie
UTA Arad UTA
0 - 1
CFR Cluj CFR
27 septembrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
0 - 0
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
27 septembrie
Universitatea Craiova Craiova
5 - 0
Dinamo București Dinamo
Etapa 11
1 octombrie
CS Mioveni Mioveni
0 - 0
FC Argeș FC Argeș
1 octombrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
0 - 1
FCSB FCSB
2 octombrie
Dinamo București Dinamo
2 - 2
UTA Arad UTA
2 octombrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
2 - 2
Rapid București Rapid
3 octombrie
FC Voluntari Voluntari
1 - 0
Farul Constanța Farul
3 octombrie
CFR Cluj CFR
2 - 1
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
3 octombrie
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
0 - 2
Universitatea Craiova Craiova
4 octombrie
Academica Clinceni Clinceni
1 - 1
FC Botoșani Botoșani
Etapa 12
15 octombrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
2 - 1
Dinamo București Dinamo
16 octombrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
1 - 2
FC Voluntari Voluntari
16 octombrie
FCSB FCSB
3 - 0
CS Mioveni Mioveni
17 octombrie
FC Argeș FC Argeș
2 - 1
Farul Constanța Farul
17 octombrie
UTA Arad UTA
1 - 0
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
17 octombrie
Rapid București Rapid
2 - 0
CFR Cluj CFR
18 octombrie
FC Botoșani Botoșani
0 - 0
Chindia Târgoviște Târgoviște
18 octombrie
Universitatea Craiova Craiova
5 - 0
Academica Clinceni Clinceni
Etapa 13
22 octombrie
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
2 - 0
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
22 octombrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
0 - 1
Universitatea Craiova Craiova
23 octombrie
FC Voluntari Voluntari
0 - 2
FC Argeș FC Argeș
23 octombrie
CS Mioveni Mioveni
1 - 1
FC Botoșani Botoșani
23 octombrie
Dinamo București Dinamo
1 - 1
Rapid București Rapid
25 octombrie
Academica Clinceni Clinceni
17:30
UTA Arad UTA
25 octombrie
CFR Cluj CFR
20:30
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
Amânat
Farul Constanța Farul
-
FCSB FCSB
Etapa 14
29 octombrie
FC Botoșani Botoșani
20:30
Farul Constanța Farul
30 octombrie
Universitatea Craiova Craiova
19:00
CS Mioveni Mioveni
30 octombrie
CFR Cluj CFR
21:30
FC Voluntari Voluntari
31 octombrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
15:00
Academica Clinceni Clinceni
31 octombrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
17:30
Dinamo București Dinamo
31 octombrie
FCSB FCSB
20:30
FC Argeș FC Argeș
1 noiembrie
UTA Arad UTA
17:30
Chindia Târgoviște Târgoviște
1 noiembrie
Rapid București Rapid
20:30
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
Etapa 15
6 noiembrie
Dinamo București Dinamo
00:00
CFR Cluj CFR
6 noiembrie
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
00:00
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
6 noiembrie
Academica Clinceni Clinceni
00:00
Rapid București Rapid
6 noiembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
00:00
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
6 noiembrie
CS Mioveni Mioveni
00:00
UTA Arad UTA
6 noiembrie
Farul Constanța Farul
00:00
Universitatea Craiova Craiova
6 noiembrie
FC Argeș FC Argeș
00:00
FC Botoșani Botoșani
6 noiembrie
FC Voluntari Voluntari
00:00
FCSB FCSB
Etapa 16
20 noiembrie
FC Voluntari Voluntari
00:00
Dinamo București Dinamo
20 noiembrie
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
00:00
CFR Cluj CFR
20 noiembrie
Academica Clinceni Clinceni
00:00
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
20 noiembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
00:00
Rapid București Rapid
20 noiembrie
CS Mioveni Mioveni
00:00
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
20 noiembrie
Farul Constanța Farul
00:00
UTA Arad UTA
20 noiembrie
FC Argeș FC Argeș
00:00
Universitatea Craiova Craiova
20 noiembrie
FCSB FCSB
00:00
FC Botoșani Botoșani
Etapa 17
27 noiembrie
Dinamo București Dinamo
00:00
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
27 noiembrie
CFR Cluj CFR
00:00
Academica Clinceni Clinceni
27 noiembrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
00:00
Chindia Târgoviște Târgoviște
27 noiembrie
Rapid București Rapid
00:00
CS Mioveni Mioveni
27 noiembrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
00:00
Farul Constanța Farul
27 noiembrie
UTA Arad UTA
00:00
FC Argeș FC Argeș
27 noiembrie
Universitatea Craiova Craiova
00:00
FCSB FCSB
27 noiembrie
FC Voluntari Voluntari
00:00
FC Botoșani Botoșani
Etapa 18
4 decembrie
Academica Clinceni Clinceni
00:00
Dinamo București Dinamo
4 decembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
00:00
CFR Cluj CFR
4 decembrie
CS Mioveni Mioveni
00:00
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
4 decembrie
Farul Constanța Farul
00:00
Rapid București Rapid
4 decembrie
FCSB FCSB
00:00
UTA Arad UTA
4 decembrie
FC Botoșani Botoșani
00:00
Universitatea Craiova Craiova
4 decembrie
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
00:00
FC Voluntari Voluntari
4 decembrie
FC Argeș FC Argeș
00:00
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
Etapa 19
11 decembrie
Dinamo București Dinamo
00:00
Chindia Târgoviște Târgoviște
11 decembrie
CFR Cluj CFR
00:00
CS Mioveni Mioveni
11 decembrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
00:00
Farul Constanța Farul
11 decembrie
Rapid București Rapid
00:00
FC Argeș FC Argeș
11 decembrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
00:00
FCSB FCSB
11 decembrie
UTA Arad UTA
00:00
FC Botoșani Botoșani
11 decembrie
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
00:00
Academica Clinceni Clinceni
11 decembrie
FC Voluntari Voluntari
00:00
Universitatea Craiova Craiova
Etapa 20
15 decembrie
CS Mioveni Mioveni
00:00
Dinamo București Dinamo
15 decembrie
Farul Constanța Farul
00:00
CFR Cluj CFR
15 decembrie
FC Argeș FC Argeș
00:00
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
15 decembrie
FCSB FCSB
00:00
Rapid București Rapid
15 decembrie
FC Botoșani Botoșani
00:00
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
15 decembrie
Chindia Târgoviște Târgoviște
00:00
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
15 decembrie
Universitatea Craiova Craiova
00:00
UTA Arad UTA
15 decembrie
Academica Clinceni Clinceni
00:00
FC Voluntari Voluntari
Etapa 21
18 decembrie
Dinamo București Dinamo
00:00
Farul Constanța Farul
18 decembrie
CFR Cluj CFR
00:00
FC Argeș FC Argeș
18 decembrie
Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi
00:00
FCSB FCSB
18 decembrie
Rapid București Rapid
00:00
FC Botoșani Botoșani
18 decembrie
FC U Craiova 1948 Craiova 1948
00:00
CS Mioveni Mioveni
18 decembrie
Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
00:00
Universitatea Craiova Craiova
18 decembrie
Academica Clinceni Clinceni
00:00
Chindia Târgoviște Târgoviște
18 decembrie
FC Voluntari Voluntari
00:00
UTA Arad UTA

Cookies

Site-ul Farul Constanța foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord